Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Foto

Zpět do galerie

Autorské čtení: Markéta Hejkalová | Měj mě rád/a

Není náhoda, že v rámci programu Artists-in-Residence vyhrála pobyt ve Vídni. Markéta Hejkalová píše a překládá již přes 30 let a na české scéně je známá nejen jako autorka, ale také jako organizátorka druhého největšího knižního veletrhu v Česku. Během svého pobytu ve Vídni představila spisovatelka svůj nový román Měj mě rád/a, ve kterém se prolínají osudy jak fiktivních, tak skutečných postav.

1. Josef Haslinger (prezident německého PEN klubu) představuje spisovatelku Markétu Hejkalovou a její knihu Měj mě rád/a. 1. Josef Haslinger (prezident německého PEN klubu) představuje spisovatelku Markétu Hejkalovou a její knihu Měj mě rád/a.
2. Bernhard Borovansky (z vydavatelství Braumüller) a návštěvníci čtení. 2. Bernhard Borovansky (z vydavatelství Braumüller) a návštěvníci čtení.
3. Spisovatelka Markéta Hejkalová a ředitel Českého centra Vídeň Mojmír Jeřábek. 3. Spisovatelka Markéta Hejkalová a ředitel Českého centra Vídeň Mojmír Jeřábek.
4. Spisovatelka Markéta Hejkalová předčítá ze své nové knihy Měj mě rád/a. 4. Spisovatelka Markéta Hejkalová předčítá ze své nové knihy Měj mě rád/a.
5. Knihy Markéty Hejkalová: Měj mě rád/a a Kouzelník z Pekingu. 5. Knihy Markéty Hejkalová: Měj mě rád/a a Kouzelník z Pekingu.