Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Foto

Zpět do galerie

Lichožrouti: Workshop s Galinou Miklínovou

I letos jsme se opět s našimi partnery podíleli v Palais Auersperg na Literárním festivalu pro mládež. Workshop s ilustrátorkou knihy Lichožrouti Galinou Miklínovou přilákal děti z rakouských škol. Autorka postaviček dětem knihu představila a naučila žáky, jak se lichožrouti vytváří. Podívejte se sami, jak kreativní děti byly.

Knížka Lichožrouti od Pavla Šruta a Galiny Miklínové. Knížka Lichožrouti od Pavla Šruta a Galiny Miklínové.
Plyšový lichožrout a hora ponožek připravená k tvoření Plyšový lichožrout a hora ponožek připravená k tvoření
Autorka Galina Miklínová spolu s  tlumočníkem Michalem Černochem představila lichožrouty a jejich svět Autorka Galina Miklínová spolu s tlumočníkem Michalem Černochem představila lichožrouty a jejich svět
Děti projevily kreativitu a tak vznikali i usměvaví lichožrouti. Děti projevily kreativitu a tak vznikali i usměvaví lichožrouti.
Důležité je nezapomenout vyplnit rodný list pro každého lichožrouta! Důležité je nezapomenout vyplnit rodný list pro každého lichožrouta!
Při tvoření může každý propustit uzdu své fantazii a každé dílo je originál. Při tvoření může každý propustit uzdu své fantazii a každé dílo je originál.
Galina Miklínová s dětma a knihou Lichožrouti na workshopu Galina Miklínová s dětma a knihou Lichožrouti na workshopu
Workshop probíhal v rámci festivalu knih pro mladé v nádherných prostorách paláce Auersperg. Workshop probíhal v rámci festivalu knih pro mladé v nádherných prostorách paláce Auersperg.