Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Foto

Zpět do galerie

Lichožrouti: Workshop s Galinou Miklínovou

I letos jsme se opět s našimi partnery podíleli v Palais Auersperg na Literárním festivalu pro mládež. Workshop s ilustrátorkou knihy Lichožrouti Galinou Miklínovou přilákal děti z rakouských škol. Autorka postaviček dětem knihu představila a naučila žáky, jak se lichožrouti vytváří. Podívejte se sami, jak kreativní děti byly.

1. Knížka Lichožrouti od Pavla Šruta a Galiny Miklínové. 1. Knížka Lichožrouti od Pavla Šruta a Galiny Miklínové.
2. Plyšový lichožrout a hora ponožek připravená k tvoření 2. Plyšový lichožrout a hora ponožek připravená k tvoření
3. Děti projevily kreativitu a tak vznikali i usměvaví lichožrouti. 3. Děti projevily kreativitu a tak vznikali i usměvaví lichožrouti.
4. Důležité je nezapomenout vyplnit rodný list pro každého lichožrouta! 4. Důležité je nezapomenout vyplnit rodný list pro každého lichožrouta!
5. Při tvoření může každý propustit uzdu své fantazii a každé dílo je originál. 5. Při tvoření může každý propustit uzdu své fantazii a každé dílo je originál.
6. Galina Miklínová s dětma a knihou Lichožrouti na workshopu 6. Galina Miklínová s dětma a knihou Lichožrouti na workshopu
7. Workshop probíhal v rámci festivalu knih pro mladé v nádherných prostorách paláce Auersperg. 7. Workshop probíhal v rámci festivalu knih pro mladé v nádherných prostorách paláce Auersperg.