Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Hudebníci vědcům - Live Stream - středa 13. května 2020 od 16.30 do 23.00 hodin

Čeští hudebníci poděkují ČVUT v Praze, týmu vědců, partnerů, dárců a přispěvatelů. Ve středu 13. května 2020 se od 16.30 do 23.00 hodin v Lucerna Music Baru uskuteční hudební festival 9 skupin a hudebníků, kteří by za veřejnost rádi vyjádřili srdečné poděkování všem odborníkům za to, co pro veřejnost vytvořili a nadále vytvářejí v čase pandemie koronaviru.

 

Člověk Věda Umění Tolerance

V rámci hudebního festivalu se na pódiu i mimo něj vystřídají Ewa Farna, The Atavists, Tam Tam Batucada s Vibrasil Samba Show, Vanua 2, Wohnout, N.O.H.A., Circus Ponorka, Vašek Koubek a Tomáš Matonoha & Inspektor Kluzó. Mezi vystupujícími postupně promluví vědci a vedoucí jednotlivých týmů a programem bude provázet rektor ČVUT doc. Vojtěch Petráček.

Live stream můžete sledovat na odkazu https://youtu.be/K0CkCZza-fs . Live stream zajišťuje Audiovizuální centrum studentů ČVUT a díky Lucerna Music Baru bude divákům umožněno pomocí video technologie vstoupit přímo do klubu. Kapelám vrátí možnost zahrát si koncert opět s přítomným publikem a divákům dá šanci být znovu součástí živého koncertu. Diváci se prostřednictvím video platformy připojí do virtuální místnosti a video z jejich webkamer bude zobrazeno na LED obrazovkách rozmístěných v Lucerna Music Baru. Ve virtuální místnosti pak mohou diváci sledovat živý koncert, podívat se, kdo se dívá s nimi anebo si sdělovat zážitky z koncertu prostřednictvím chatu. Tedy téměř jako na klasickém koncertu.

Přidejte se na Zoom Meeting
https://zoom.us/j/91552857039
Meeting ID: 915 5285 7039

 Přenos bude probíhat v českém i anglickém jazyce a sdílen bude po celém světě.

Na Facebooku ČVUT budou představováni jednotliví účinkující a podrobný návod k připojení přímo do virtuální místnosti.

Facebookovou událost najdete na odkazu: https://www.facebook.com/events/732206090652134/