Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

STUDY IN THE CZECH REPUBLIC - Facebook Live Sessions 13. - 29. 5. 2020

Rádi bychom Vás informovali o nadcházejících událostech iniciativy Domu zahraniční spolupráce STUDY IN THE CZECH REPUBLIC - Facebook Live Sessions (13. - 29. května). Chtěli byste vědět, jaký je život studenta v České republice a jaká je současná situace uchazečů o studium? STUDY IN pro vás připravuje speciální sérii živých sezení.

Cílem těchto krátkých Facebook Live Sessions je:

  • podpořit propagační aktivity vysokých škol vůči zahraničním uchazečům o studium v době, kdy není možné účastnit se fyzických zahraničních studijních veletrhů
  • ujistit zahraniční uchazeče, že české vysoké školy přes aktuální situaci nadále přijímají zahraniční studenty a online výuka je možná
  • prezentovat, že Česká republika zvládá situaci okolo koronaviru a je bezpečnou zemí pro studium

Facebookové stránky Study in the Czech Republic budou moci sledovat krátké živé vstupy zástupců 15 českých vysokých škol, které mohou mít různou podobu, například rozhovor zahraničních studentů, vystoupení zástupců zahraničního oddělení k výše uvedeným tématům, představení nabídky studijních programů a řešení současné situace.

Celou sérii odstartuje vstup  STUDY IN media ambasadorů z řad mezinárodních studentů, kteří se podělí o svou zkušenost se studiem v České republice a jak zvládají aktuální situaci, a otevřou tím sérii dalších sessions s českými vysokými školami.

Připojte se k prvnímu live sezení  13. května v 10:00 (CEST) a zůstaňte naladěni i na další:

Středa 27. května 09:00 Vysoká škola chemicko-technologická v Praze 15:00 České vysoké učení technické v Praze

Čtvrtek  28. května  09:00 Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně  15:00 Angloamerická univerzita

Pátek 29. května 09:00 Univerzita Hradec Králové 15:00 Česká zemědělská univerzita v Praze


Odkaz na nadcházející live sessions: https://www.facebook.com/studyincz/live_videos/