Kariéra / stáž

Kariéra / stáž v Českém centru Vídeň

INFORMACE O NEHONOROVANÉ PRACOVNÍ STÁŽI

Termíny:

Srpen/září 2017 – leden/únor 2018

Náplň práce:

  • obsluha informačního centra – komunikace s klienty (vyhledávání a poskytování informací, spolupráce s CzechTourism ve Vídni)
  • administrativní práce (vyřizování telefonů a korespondence)
  • překlad programových textů a úřední korespondence (němčina-čeština, čeština-němčina)
  • příprava PR textů a tiskových zpráv
  • (spolu)organizace vybraného projektu Českého centra Vídeň
  • organizační výpomoc při akcích Českého centra (vernisáže, prezentace knih apod.)
  • účast na akcích pořádaných/podporovaných Českým centrem (divadelní představení, filmové projekce, koncerty apod.)

 Požadavky

  • Jazykové znalosti

Český jazyk – pokročilá znalost
Německý jazyk – pokročilá znalost (C1)
Anglický jazyk – komunikativní úroveň (B1)

  •  Ostatní

Komunikativnost
Organizační schopnosti
Pokročilá znalost práce na počítači

 Pracovní stáž v ČCV Vám umožní

  • zdokonalení organizačních, prezentačních a jazykových schopností
  • rozšíření všeobecného přehledu v oblasti kultury a turistického ruchu
  • získání nových odborných poznatků v oblasti managementu kultury a cestovního ruchu
  • získání pracovní zkušenosti v zahraničí
  • získání životní zkušenosti – pobyt v cizí zemi
  • lepší pracovní uplatnění v budoucnu
  • vytvoření nových kontaktů

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu: ccwien@czech.cz! Těšíme se na Vaši žádost!

*Opište kód z obrázku:

Vymazat formulář

Naši partneři