Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

17.11.2012 20:00

MARTIN SOCHOR: THE MAN WHO RETURNED @ DNY ČESKÉ KULTURY BANKY AUSTRIA

Vlastní pantomimické představení „The Man Who returned“ českého mima, herce a zpěváka Martina Sochora, které bude uvedeno v rámci kulturního programu „Dnů české kultury Banky Austria“ ve Vídni, sklidilo úspěch jak na zahraničních, tak domácích festivalech.

Martin Sochor, který je doposud jediným absolventem renomované mezinárodní Pařížské herecké školy Marcela Marceaua, okouzluje svými poetickými interpretacemi plných humoru a ironie. Pravidelně spolupracuje s významnými českými institucemi při hudebních a operních produkcích (naposledy např. v roce 2010 při Jules Massenet – Don Quichotte, režie Jiří Nekvasil). Od roku 1999 působí na Katedře pantomimy hudební a taneční fakulty pražské Akademie múzických umění.

Český příspěvek v rámci Středoevropského divadelního kolotoče / Mitteleuropäisches Theater Karussel Divadla Brett, který ve Vídni představuje každý rok na podzim renomované hostující hry z ČR, Slovenska, Maďarska a Polska.

Režie/účinkující: Martin Sochor
Hudba: Sylva Smejkalová-Stejskalová
Kostýmy: Dana Svobodová
Produkce/osvětlení: Jitka Grígerová

Vstupné: 16 eur, studenti 10 eur, klienti Banky Austria 12 eur.
Vstupenky k dispozici ve večerní pokladně Divadla Brett nebo k objednání e-mailem na theaterbrett@gmx.at, popř. telefonicky +43 (0) 1 587 06 63 / mob.:  +43 (0) 676 734 55 66.

Více informací: www.theaterbrett.at, http://kultur.bankaustria.at

Místo konání:

Theater Brett, Münzwardeingasse 2, 1060 Wien

Datum:

17.11.2012 20:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala