Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

24.11.2006 0:00 - 0:00

Informativní veletrh o studiu v zemích střední a východní Evropy

Erasmus Student Network zve všechny zájemce na veletrh o možnostech studia ve střední a východní Evropě. Veletrh se koná v pátek, dne 24. listopadu 2006 od 8:00 do 13:00, v prostorách hlavní budovy vídeňské Univerzity.

Jednotlivé kulturní instituty (z Polska, Rumunska, Slovenska, Slovinska a České republiky) budou případné zájemce informovat o možnostech studia v těchto zemích a budou také zprostředkovávat turistické informace, informace o kultuře apod. Projektu se zúčastní i Österreichische Austauschdienst (ÖAD- rakouská instituce, zajišťující výměnné programy studentů), která bude zájemce informovat o možnostech studia v zahraniční a možných kritériích pro studium.

 

Tento veletrh je součástí Centrální evropské platformy, kterou pořádá Erasmus Student Network v období mezi 23.  a 26. listopadem 2006. ESN je nezisková organizace, která se stará především o sociální integraci všech studentů, kteří se účastní výměnného studijního programu (Erasmus, CEEPUS, Joint Study...). Více informací najdete na stránkách www.esnaustria.org.

Místo konání:

Herrengasse 17
1010 Vídeň
Rakousko

Datum:

24.11.2006 0:00 - 0:00

Organizátor:

Universita Vídeň


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala