Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

2.11.2004 0:00 - 4.11.2004 0:00

Lázně Luhačovice - prezentace

V Českém centru Vídeň se bude po tři dny konat prezentace malebného lázeňského města Luhačovice. Očekávat Vas budou zodpovědní poradci, možnost rezervace "na míru ušitého" pobytu se slevou je přímo na místě. Lázně Luhačovice vděčí za svou slávu nejen 300 leté tradici lázeňské léčby, kouzlu architektury lázeňských domů, upraveným parkům a kráse okolní přírody, ale především svým léčivým pramenům. Kromě lázeňské léčby indikovaných onemocnění nabízejí Lázně Luhačovice také řadu relaxačně ozdravných pobytů z nabídky Zdravotní dovolená. Luhačovice poskytují hostům a návštěvníkům nejen lázeňskou léčbu a pobyt v krásném přírodním prostředí, ale i možnost aktivního odpočinku, kulturní a společenské vyžití.

Malebné lázeňské město Luhačovice leží na jižní Moravě, asi 20 km jihovýchodně od Zlína. Lázně Luhačovice vděčí za svou slávu nejen 300 leté tradici lázeňské léčby, kouzlu architektury lázeňských domů, upraveným parkům a kráse okolní přírody, ale především svým léčivým pramenům. Nejznámějšími minerálními prameny, vyvěrajícími na území Luhačovic jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka a pramen Dr. Šťastného. K lázeňské léčbě se využívají i další hydrouhličitanochloridosodné kyselky a jeden pramen sirný. V léčebných zařízeních akciové společnosti Lázně Luhačovice je poskytována lázeňská léčba založena na využití přírodních léčivých zdrojů v kombinaci s nejmodernějšími léčebnými a rehabilitačními metodami. Kromě lázeňské léčby indikovaných onemocnění nabízejí Lázně Luhačovice také řadu relaxačně ozdravných pobytů z nabídky Zdravotní dovolená.

Luhačovice poskytují hostům a návštěvníkům nejen lázeňskou léčbu a pobyt v krásném přírodním prostředí, ale i možnost aktivního odpočinku, kulturní a společenské vyžití. Dlouholetá tradice lázeňské léčby, založená na využití přírodních léčivých vod, zařadila Lázně Luhačovice mezi známá a vyhledávaná lázeňská místa. Lázně Luhačovice, a.s. poskytují své služby celoročně. Hlavní lázeňská sezóna začíná 1. května a končí 30. září.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

http://www.lazneluhacovice.cz/

Místo konání:

Herrengasse 17
1010 Vídeň
Rakousko

Datum:

Od: 2.11.2004 0:00
Do: 4.11.2004 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala