Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

25.9.2020 - 27.9.2020

Spektakel Kulturherbst – Vienna meets Prague

Ve dnech 25.–27. září proběhne první ročník kulturního festivalu Spektakel Kulturhebst, který se s návštěvníky vydá na kulturní, hudební a kulinářskou cestu po České republice. Během festivalu se návštěvníkům představí také výstavní projekt "České hrdinky", který přináší portréty významných českých ženských osobností.

Program prvního ročníku festivalu je velmi pestrý. Těšit se můžete na koncerty, literární čtení, přednášky či vernisáž.

Mezi hosty vystoupí například koncertní mistr České filharmonie Jan Mráček, pianista Andrej Kasík, umělkyně Eva Yurková, kytarista Václav Fuksa či Dr. Ludger Hagedorn z Institutu věd o člověku.

V prostoru baru divadla Spektakel můžete po všechny tři festivalové večery od 21:30 hodin zhlédnout výstavní projekt České hrdinky představující padesátku významných českých žen. Projekt vznikl ve spolupráci Českých center a Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni.

V předsálí divadla budou k dispozici informace ohledně oblíbených turistických cílů v ČR a čtecí koutek s možností zakoupit vystavené knihy.

Bližší informace k programu a ke vstupenkám naleznete pod následujícím odkazem: https://www.spektakel-kulturherbst.com/programm

 

 

Místo konání:

Theater Spektakel, Hamburgerstraße 14, 1050 Wien

Datum:

Od: 25.9.2020
Do: 27.9.2020

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala