Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Inzerce
Zde poukazujeme na zajímavé novinky, vyhlášky, žádosti, propagace jiných institutů či soukromých osob, které mají spojitost s Českou republikou. Své inzeráty nám můžete zasílat e-mailem na ccwien@czech.cz v českém i německém jazyce. České centrum si vyhrazuje právo inzerát nezvěřejnit či zkrátit jeho text.
FANTOCHE
11. Mezinárodní festival animovaných filmů
Baden/Schweiz
3.-8. září 2013

Letošní, již 11. ročník jednoho z nejvýznamnějších mezinárodních filmových festivalů, švýcarského festivalu FANTOCHE letos návštěvníkům nabídne bohatý program zahrnující krátké i celovečerní animované filmy, výstavy, diskuse a workshopy s umělci, filmovými tvůrci a s vývojáři her z celého světa.  

Předprodej vstupenek:
Vstupenky na festival jsou k dispozici od srpna 2013 online na www.starticket.ch nebo na více než 1 500 předprodejních místech po celém Švýcarsku.
Prodej vstupenek na festivalu:
Od 3. září 2013 jsou během šesti dnů festivalu vstupenky k dispozici přímo na informačním pultu nebo u pokladny ve festivalovém centru Fantoche.
Akreditace:
Akreditační žádosti od profesionálů a zástupců médií budou přijímány od srpna 2013.
 

Filmoví tvůrci pozor, « MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ 2013» byla zahájena!

Fantoche hledá nejzajímavější a nejlepší světové novinky krátkého animovaného filmu. Přednost mají odvážné myšlenky a nápady, nové obrázy, překvapivé příběhy a ambiciózní projekty mladých talentů jakož i známých režisérů.

Uzávěrka je 31. května 2013. Pro „Mezinárodní soutěž“ jsou schválené filmy všech animačních technik, včetně kombinace reálného a animovaného filmu, trvající maximálně čtyřicet minut a které byly dokončeny po 31. březnu 2012.

Více informací na:

www.fantoche.ch


 


Naši partneři

  Institucionální partneři Českého centra Vídeň:

    

 

 

 

 

 

 

 

Aktuální partneři Českého centra Vídeň:

 

           

                                         

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mediální partneři Českého centra Vídeň: